Home » Products » Jamicon SKR220M1HD11 Lot of 100, capacitor 22uF 50V Aluminum Electrolytic Radial
Jamicon SKR220M1HD11 Lot of 100, capacitor 22uF 50V Aluminum Electrolytic Radial
1 in stock
Description
Additional information
Weight 0.50 lbs
Dimensions 6.00 × 4.00 × 2.00 in